2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Komorniki
Dodane 17 maja 2024

Magazynier (pracownik magazynu)

Lokalizacja

Komorniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Miejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Opis firmy:

Wpisz się w historię firmy, która dostarcza uszczelki dla samochodów, które robią wrażenie na drogach. BMW, Volkswagen, i Rolls Royce to tylko niektóre z marek, dla których produkujemy nasze wysokojakościowe uszczelki. Nasza firma jest rozpoznawalna na światowym rynku, a nasze produkty to absolutna czołówka w motoryzacyjnym świecie.

Twoje obowiązki u nas:

  • Musisz dostarczać materiały do produkcji. Bez Ciebie byłoby u nas trochę pusto

  • Auta towarowe? Z nimi też się zaprzyjaźnimy, bo trzeba je rozładować i załadować

  • SAP i skanery? Nie martw się, to nie kosmiczna technologia. Nauczymy Cię!

  • No i czasem wystawisz jakiś dokument, żebyśmy wiedzieli, co gdzie poszło

  • Inwentaryzacje - momentami może być trochę zabawnie, ale to musi być

Co potrzebujesz:

  • UDT? Tak, to trzeba mieć

  • Doświadczenie na wózku widłowym? Fajnie by było, żebyś nie pchał/a go na głuchy tor

  • Ekipa - to jest najważniejsze. Musisz ogarniać współpracę

  • I trzy zmiany, czyli zmieniasz pracę i czasem, ale to na pewno nie zawsze, będziesz miał/a nocną zmianę

A co w zamian?:

  • Fajne wynagrodzenie, które zależy od twojego doświadczenia, plus bonusy motywacyjne

  • Extra bonusy, jak karty sportowe OK System, dofinansowanie na okulary, bonusy na narodziny malucha i ślub, i ubezpieczenie na życie

  • Nasz program poleceń – za polecenie koleżki do pracy dostajesz 1800 zł.

  • Swoje pomysły? Jak znalazłeś - wdrażaj!

  • Kasa za pomaganie nam poprawiać działanie firmy

  • Praca w luźnej atmosferze, ale z profesjonalnym podejściem

No to co, Ty na to? Daj nam znać! CV z klauzulą - to tyle, żebyśmy mogli z Tobą pogadać i zobaczyć, czy się skompletujemy.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez spółkę Eldisy Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Komornikach (55-300), ul. Polna 27, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego w sądzie rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu IX Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000229644, NIP: 9131550705, REGON: 022004572 na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko zawarte w ogłoszeniu."

Lokalizacja

Komorniki,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Komorniki
ID: 860733498