2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Pruszków
Dodane 13 maja 2024

Magazynier – praca w Pruszkowie na jedną zmianę

Lokalizacja

Pruszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Luxrad Polska będący uznanym producentem nowoczesnych grzejników pokojowych i łazienkowych, obecnych na rynku Polskim i wielu innych krajów UE, poszukuje osoby na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Pruszków

Opis stanowiska:

• kompletowanie zamówień oraz przygotowywanie towaru,

• rozładunek i załadunek towarów,

• rozkładanie towarów w magazynie,

• wykonywanie innych powierzonych zadań w magazynie.

• montaż ekspozycji grzejników u dystrybutorów

Wymagania:

• mile widziane doświadczenie zdobyte na podobnym stanowisku,

• prawo jazdy kat. B,

• uprawnienia na wózek widłowy,

• wykształcenie minimum średnie/zawodowe,

• bardzo dobra organizacja pracy,

• zaangażowanie w wykonywaną pracę,

• odpowiedzialność, uczciwość,

• umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

• interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym,

• możliwość rozwoju zawodowego.

• pracę w stabilnej firmie.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji na cele rekrutacji aktualnej lub przyszłej przez LUXRAD POLSKA MAZUR I WSPÓLNICY S.K.A. z siedzibą w Pruszkowie (05-800) przy ul. Parkowej 1. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługujących mi w związku z tym przetwarzaniem prawach.”.

Lokalizacja

Pruszków,

Mazowieckie

Mazowieckie, Pruszków
ID: 917965140