2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Grójec
Dodane 14 maja 2024

Magazynier Praca Tymczasowa Stała Również dla Uczniów i Studentów

Wynagrodzenie

3 600 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Grójec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Praktyka / staż, Inny, Umowa zlecenie, Umowa o dzieło

Specjalne wymagania: Status studenta, Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyRekrutacja online

Firma A&M s.c. Importer oraz Dystrybutor artykułów dla Matki i dziecka w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni na stanowisko:

Magazynier - Pracownik Gospodarczy Praca dla chcących dorobić bądź jako stała praca na pełny etat.

Jesteś studentem, uczniem bądź chcesz pracować w wybrane dni zapraszamy do złożenia CV z informacją jaka forma współpracy Cię interesuje.

Miejsce pracy: Grójec

Zadania:

* Praca na magazynie,

* Kompletowanie zamówień

* Dbanie o porządek w miejscu pracy

* Przyjęcia dostaw

* Przyjęcia oraz wydania paczek firmom kurierskim

* Drobne prace wokół magazynu

Wymagania:

* Dyspozycyjność

* Chęci do pracy

* Wysoka Kultura Osobista

* Zaangażowanie

Oferujemy:

* stabilną prace

* praca od Poniedziałku do Piątku w Godzinach 8:30-16:30

* możliwość zdobycia doświadczenia

PRACA Z RACJI SWOJEJ SPECYFIKI PRZEZNACZONA DLA PANÓW

Prosimy o kontakt na adres email: praca(małpa)matadi.pl

Zgłoszenia prosimy przesyłać w formie CV Koniecznie proszę dopisać poniższą zgodę. Bez poniższego zapisu niestety zgłoszenia nie będą brane pod uwagę. "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Lokalizacja

Grójec,

Mazowieckie

Mazowieckie, Grójec
ID: 654605030