2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Poznań
  6. Prace magazynowe - Górczyn
Dodane 14 maja 2024

Magazynier - praca od zaraz w Poznaniu (ul. Kopanina)

Wynagrodzenie

30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Poznań, Górczyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Zakres obowiązków:

- Przyjmowanie i rozładunek towarów do magazynu

- Kontrola przyjmowanego towaru pod względem ilościowym i jakościowym

- Kompletacja zamówień według zapotrzebowania

- Dbanie o porządek w magazynie

- Obsługa dokumentów magazynowych

- Załadunek samochodów dostawczych

- Pomoc przy inwentaryzacji

Oczekiwania:

- Dyspozycyjność do podjęcia współpracy w pełnym wymiarze godzin

- Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

- Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność i zaangażowanie w powierzone obowiązki

- Prawo jazdy kat. B

 Oferujemy:

- Stałą współpracę w oparciu o umowę zlecenie

- Wynagrodzenie 30 zł/godz. brutto (dla osób posiadających status studenta - stawka 30 zł/godz. netto)

- Stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku 6:00-15:00 z możliwością wydłużenia w sezonie letnim

- Pakiet benefitów

Osoby zainteresowane zachęcamy do aplikowania poprzez link: system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=aeead48219f746879398aad658fb7b89

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Górczyn
ID: 840691859