2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Żerniki
Dodane 28 maja 2024

Magazynier-praca na I zmianę 7-15.

Wynagrodzenie

5 750 - 6 750 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Żerniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO), Wyższe (I WJO)

Firma Deceuninck, wiodący producent systemów profili okiennych i drzwiowych z PVC oraz materiałów kompozytowych z siedzibą w Jasinie k/Swarzędza, od ponad 30 lat obecna jest na Polskim rynku.

Szukasz stabilnej pracy? Mamy dla Ciebie pracę na piątkę! W związku z rozwojem naszej firmy, obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Magazynier - praca  7-15. 5 750–6 750zł brutto / mies. (z premiami, zależy od doświadczenia)

Miejsce pracy Żerniki

Opis stanowiska:

  • Kompletacja zamówień oraz praca ze skanerem.

  • Realizacja przemieszczeń wewnątrz magazynu.

  • Praca na wózku widłowym.

  • Nadzór nad dokumentacją magazynową.

  • Dbałość o powierzone sprzęty.

  • Prace porządkowe na magazynie.

Wymagania:

  • Uprawnienia do kierowania wózkami jezdniowymi wydane przez URZĄD DOZORU TECHNICZNEGO (UDT) – warunek konieczny!

  • Doświadczenie w pracy na magazynie.

  • Wysoka motywacja do pracy.

  • Dokładność i rzetelność w wykonywaniu zadań.

  • Dojazdu we własnym zakresie do Żernik.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w naszym oddziale w Żernikach.

  • Wynagrodzenie od 5 750 do 6 750 zł brutto miesięcznie uzależnione od doświadczenia, z premiami (bonusy za frekwencję, jakość, produktywność).

  • Coroczne podwyżki.

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15.

  • Dofinansowanie na Boże Narodzenie, dofinansowanie do wypoczynku, karty Multisport, dofinansowanie do posiłków, darmowa opieka medyczna (Medicover), bonus za polecenie pracownika, ubezpieczenia grupowe, dofinansowanie za narodziny dzieci lub ślub.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, prześlij swoje CV.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Żerniki,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Żerniki
ID: 918215529