2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Domasław
Dodane 25 kwietnia 2024

Magazynier - praca jednozmianowa Domasław od połowy maja

Wynagrodzenie

4 300 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Domasław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Vaco Retail - producent środków biobójczych poszukuje osób na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Domasław

Praca od połowy 05.2024

Zadania, które przed Tobą stawiamy:

  • Przygotowywanie produktów do wysyłki,

  • Przyjmowanie i wydawanie towaru zgodnie z dokumentacją,

  • Dbałość o stany magazynowe,

  • Obsługa wózków widłowych,

  • Utrzymani porządku na magazynie.

  • Proste prace konfekcyjne na produkcji

Co oferujemy?

  • Praca od połowy 05.2024

  • Umowę zlecenie

  • Pracę w systemie jednozmianowym w godzinach 7:00 – 15:00 ( w pn.7-16, pt 7-14)

  • Atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników,

  • Stabilne zatrudnienie, poszukujemy pracownika na długo

  • Praca na nowopowstałym magazynie i nowym sprzęcie

  • Swobodna i dobra atmosfera, zwracamy się do siebie na Ty niezależnie od stanowiska,

  • Możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.

Wymagania:

  • posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • aktualne uprawienia na wózki UDT,

  • cechuję Cię sumienność, odpowiedzialność i rzetelność,

  • jesteś osoba zmotywowana a praca pod presja czasu nie stanowi dla Ciebie problemu,

Osoby zainteresowane i spełniające wskazane wyżej wymagania zapraszamy do kontaktu oraz złożenia swojego CV.

Lokalizacja

Domasław,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Domasław
ID: 914392181