2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Sosnowiec
Dodane 17 kwietnia 2024

Magazynier Praca Hurtopony Sosnowiec Pełen etat! Hurtownia Opon

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sosnowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Magazynier Praca Hurtownia Opon

W związku z dynamicznym rozwojem firmy.

Hurtopony hurtownia opon poszukuje osoby na stanowisko magazyniera:

Od Poniedziałku do Piątku w godzinach od 8:00 do 16:00 w Sosnowcu

Zakres obowiązków

  • Sprawne i terminowe przyjmowanie/wydawanie opon oraz materiałów do magazynu

  • Sprawdzanie dostaw pod względem zgodności z dokumentami dostaw.

  • Rozładunki kontenerów

  • Przyjmowanie dostaw, wysyłka towaru oraz kompletacja zamówień.

  • Przeprowadzanie inwentaryzacji okresowych zgodnie z procedurami.

  • Dbałość o porządek na stanowisku pracy, powierzone mienie i bezpieczeństwo towaru w magazynie.

Wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe.

  • Uczciwość, sumienność, dyspozycyjność.

  • Samodzielność i dobra organizacja czasu pracy.

  • Zdolności manualne

  • Tężyzna fizyczna.

Oferujemy

  • Interesującą pracę w młodym i dynamicznym zespole

  • Liczne wyzwania i możliwość rozwoju zawodowego oraz szkolenia

  • Praca tylko dla mężczyzn, wymagana duża sprawność fizyczna, ze względu na rodzaj towaru (duży gabaryt)

  • Pracę na pełen etat

  • Umowę o pracę (po okresie próbnym na umowie zlecenie)

  • Pracę po 8 godziny od poniedziałku do piątku

W celu aplikacji na w/w stanowisko prosimy wysłać w wiadomości swoje CV.

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 664375916