2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Pomorskie
  5. Prace magazynowe - Gdańsk
  6. Prace magazynowe - Kokoszki
Dodane 28 maja 2024

Magazynier praca dla uczniów / studentów pn-pt 7-15, 31zł/h-5200msc

Wynagrodzenie

31 - 32 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Kokoszki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hurtownia Nero, dystrybutor galanterii papierniczej zatrudni mężczyznę/kobietę do prac magazynowych.

Zakres obowiązków:

-przyjęcie i rozpoznanie towaru

-rozkładanie towarów na lokacje

-inne prace magazynowe

Wynagrodzenie 31zł/h

Umowa zlecenie.

Pracę w godzinach 7-15 od poniedziałku do piątku

Miejsce pracy: Gdańsk-Kokoszki

Wymagania:

-status ucznia

-skrupulatność

-szybkość działania

CV prosimy wysyłać za pośrednictwem olx.

Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się z wybranymi kandydatami, wszystkim osobom dziękujemy za zainteresowanie.

Prosimy o dopisanie w treści aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Kokoszki
ID: 883823518