2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Dąbrowa
Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.
Dodane 09 maja 2024

Magazynier - Poznań, Dąbrowa

Lokalizacja

Dąbrowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Miejsce pracy: W siedzibie firmy

Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o. istnieje od 1993r. jako czołowy dostawca profesjonalnych rozwiązań w sektorze cyfrowego druku wielkoformatowego.

Do naszego portfolio należą urządzenia i materiały poligraficzne renomowanych, światowych producentów oraz produkty sygnowane własną marką o coraz większej rozpoznawalności na całym świecie. Posiadamy także własną, najnowocześniejszą w Polsce linię produkcyjną.

W związku z rozwojem struktur firmy, poszukujemy osoby na stanowisko

Magazynier

Miejsce pracy: Dąbrowa k/Poznania Region: wielkopolskie

Opis stanowiska:

  • załadunki i rozładunki materiałów

  • kompletowanie zamówień

  • dostawy towaru autem firmowym do klientów ( okolice Poznania)

  • prace magazynowe

  • udział w inwentaryzacji w firmie

  • dbałość o porządek w magazynie

Wymagania:

  • zdolność szybkiego przyswajania wiedzy

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • umiejętność pracy w zespole

  • znajomość obsługi komputera

  • obsługa i uprawnienia na wózek widłowy (UDT)

  • prawo jazdy kategorii B

  • doświadczenie na podobnym stanowisku( bez doświadczenia też zapraszamy )

Oferujemy:

-umowę o pracę,

-ciekawą, pełną wyzwań pracę w profesjonalnym zespole,

-pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

Informacje o naszej firmie: www.atrium.com.pl

Kontakt - Pan Artur - 72*******41

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Wyrażam   zgodę   na   przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych   do   realizacji   procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie   ochrony   osób   fizycznych   w związku   z   przetwarzaniem   danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu   takich   danych   oraz uchylenia   dyrektywy   95/46/WE(RODO).

Lokalizacja

Dąbrowa,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Dąbrowa
ID: 889750142