2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Zachodniopomorskie
  5. Prace magazynowe - Kołobrzeg
Dodane 22 maja 2024

Magazynier poszukiwany

Lokalizacja

Kołobrzeg

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

O nas

Nasza grupa - to zespół firm, gdzie od ponad 15-tu lat kreujemy świat wnętrzarski zgodnie z najnowszymi trendami. Mając ogromne doświadczenie w branży wyposażenia łazienek naszym priorytetem jest podążanie za potrzebami klientów. Działamy w rynku tradycyjnym i e-commerce.Aktualnie, w związku z rozwojem i potrzebą utrzymania najwyższych standardów obsługi dla naszych klientów poszukujemy kandydata na to stanowisko.

Zakres obowiązków:

·        Przyjmowanie dostaw towarów

·        Kontrola dostaw

·        Pakowanie i przygotowywanie towaru do wysyłek

·        Obsługa bieżących spraw na magazynie

·        Dbałość o porządek w magazynie

Wymagania:

·        Dobra organizacja pracy

·        Samodzielność

·        Dyspozycyjność

·        Uprawnienia na obsługę wózków widłowych mile widziane

·        Doświadczenie w pracy na magazynie będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

·        Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

·        Pracę na warunkach: umowa o pracę

·        Pracę na pełny etat w młodym i przyjaznym zespole

·        Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesłanie CV. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Kołobrzeg,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Kołobrzeg
ID: 908329575