2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Kujawsko-pomorskie
  5. Prace magazynowe - Bydgoszcz
Dodane 08 maja 2024

Magazynier | Pakowacz w sklepie internetowym

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów firma AGD Bydgoszcz rozwija w swoich strukturach dział sprzedaży internetowej.

W związku z powyższym poszukujemy kandydata na stanowisko: magazynier / pakowacz w sklepie internetowym.

Zakres obowiązków:

• kompletacja produktów z zamówień,

• pakowanie produktów w paczki,

• wydawanie paczek kurierowi,

• przyjmowanie dostaw,

• rozkładanie towaru na regały.

Oczekujemy:

• dokładności, sumienności i rzetelności w wykonywaniu powierzonych zadań,

• umiejętności pracy w grupie,

• przestrzegania kultury osobistej i zasad higieny.

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę: pełen etat z uwzględnieniem przysługujących uprawnień pracowniczych,

• pracę w spokojnej i miłej atmosferze,

• wolne weekendy, praca od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym,

• miłą atmosferę w młodym, energicznym zespole.

Do rekrutacji zapraszamy także osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

Zapraszamy do wysyłania CV.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 916886545