2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Opolskie
  5. Prace magazynowe - Opole
Dodane 27 maja 2024

Magazynier Pakowacz w hurtowni

Wynagrodzenie

5 100 - 6 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Jesteśmy grupą zaopatrującą kompleksowo hurtownie i markety budowlane na terenie woj. opolskiego i ościennych. Są to towary wg. grup asortymentowych: zamocowania, narzędzia, ogród, wentylacja, elektryka i hydraulika.

Opis stanowiska:

  • praca od poniedziałku do piątku 11.00 - 19.00

  • wolne soboty i niedziele

  • kompletowanie towarów do wysyłki

  • załadunki towarów do wysyłki

  • układanie towarów w naszych samochodach dostawczych dla kierowcy

  • dbałość o stan techniczny i sprawność wyposażenia magazynu

  • dbałość o porządek na magazynie i w miejscu przyległym .

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • praca na umowę o pracę w dużej i stabilnej firmie

  • umowa o pracę na 3. miesięczny okres próbny z dodatkami - 5100 zł

  • po okresie próbnym umowa o pracę z dodatkami do 6200 zł

  • możliwość awansu i wyższych zarobków

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny : kom. 60*******65

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 819362431