2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Zachodniopomorskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Pilchowo
Dodane 14 maja 2024

Magazynier/Pakowacz na pół etatu w godzinach porannych.

Wynagrodzenie

35 - 36 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Pilchowo

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma z branży ecommerce zatrudni osobę na pół etatu do prac magazynowych i pakowania paczek.

Główną zalętą niniejszego stanowiska jest jego samodzielność.

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie dostaw

  • realizacja i pakowanie zamówień

  • przyjmowanie zwrotów

  • rozpatrywanie reklamacji

  • transport przesyłek do punktów odbioru

  • prace związane ze sprawnym funkcjonowaniem magazynu

Wymagania:

  • Punktualność i odpowiedzialność

  • Prawo jazdy kat. B

  • Umiejętność organizacji własnej (liczy się efekt)

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz znajomość poniższych programów będzie dodatkowym atutem:

  • Arkusz kalkulacyjny

  • Programy do zarządzania sklepami internetowymi typu: IdoSell, Shopify

  • Subiekt

Wnagrodzenie 35 zł brutto za godzinę

Lokalizacja

Pilchowo,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Pilchowo
ID: 918383165