2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Podkarpackie
  5. Prace magazynowe - Rzeszów
Omega Pilzno
Dodane 15 maja 2024

Magazynier/Magazynierka z UDT Jasionka k. Rzeszów

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

OMEGA Pilzno, to jeden z największych operatorów logistycznych w Polsce. Stale się rozwijamy i powiększamy nasz zespół. Wyróżnia nas to, że: pracujemy z pasją, dbamy o rozwój, wspólnie osiągamy cele, gwarantujemy stabilną pracę i transparentne warunki zatrudnienia, nie ma u nas korporacyjnych ograniczeń. Dołącz do nas i obierz trasę do kariery!

Opis stanowiska:

  • Codzienna obsługa wózka widłowego

  • Załadunki, rozładunki samochodów

  • Praca przy użyciu skanerów

  • Kompletacja zamówień

Nasze wymagania:

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych – minimum IIWJO UDT

  • Gotowość do pracy w godzinach nocnych

Oferujemy:

  • Umowa o pracę lub Umowa zlecenie

  • Pensję podstawową + system premiowania

  • Bezpłatny pakiet prywatnej opieki medycznej

  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego i karty Multisport

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • Pracę w przyjaznej atmosferze z fajnym zespołem

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 878866482