2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Siedlce
Dodane 18 kwietnia 2024

Magazynier, operator wózka widłowego w ASAJ

Lokalizacja

Siedlce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowa

Jesteśmy polską firmą rodzinną, działającą w branży elektrotechnicznej, energetycznej i OZE, funkcjonującą na krajowym rynku dystrybucyjnym od 1990 roku. Posiadamy szeroką sieć sprzedaży: stacjonarnej oraz mobilnej o zasięgu ogólnopolskim, a także profesjonalną platformę internetową.

Stawiamy na rozwój naszej kadry, dlatego priorytetem są u nas awanse wewnętrzne oparte na ścieżkach kariery i systemie szkoleń. Dofinansowujemy pracownikom kursy oraz studia, aby podnosili swoje kwalifikacje. Opiekujemy się każdym nowym pracownikiem na wszystkich etapach wdrożenia w firmie. Szukamy osób ambitnych, pracowitych i rzetelnych.

Twój zakres obowiązków na stanowisku magazyniera w Centrum Dystrybucji:

  • m.in. obsługa zautomatyzowanego systemu magazynowego

  • kompletacja i przygotowanie paczek do wysyłek kurierskich

  • okresowe kontrolowanie stanu ilościowego magazynu

  • skanowanie towarów przy użyciu skanera ręcznego

Zależy nam na osobach:

  • posiadających uprawnienia UDT na obsługę wózka widłowego

  • mających doświadczenie w pracy w magazynie

  • gotowych do pracy w systemie zmianowym

Wybranym Kandydatom oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat

  • realny wpływ na wysokość zarobków dzięki systemowi premiowemu

  • możliwość rozwoju zawodowego według określonych ścieżek kariery

  • program wdrożeniowy i liczne szkolenia podnoszące kompetencje

  • rabaty pracownicze

Lokalizacja

Siedlce,

Mazowieckie

Mazowieckie, Siedlce
ID: 912622001