2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Bolesławiec
Dodane 14 maja 2024

Magazynier-Operator wózka widłowego

Lokalizacja

Bolesławiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO), Wyższe (I WJO), InneMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska:

·         Rozładunek i załadunek aut.

·         Przyjmowanie i wydawanie towarów zgodnie z procedurami.

·         Kontrola jakości i ilości towaru.

·         Kompletowanie zamówień i ich pakowanie.

·         Magazynowanie na regałach wysokiego składowania.

·         Obsługa terminalu - czytnika kodów kreskowych.

·         Utrzymywanie porządku i czystości na magazynie i obszarze przyległym.

Dołącz do nas jeśli:

·         Posiadasz uprawnienia na wózek widłowy UDT.

·         Masz doświadczenie na podobnym stanowisku w pracy na  magazynie wysokiego składowania.

·         Posiadasz znajomość obsługi systemów magazynowych – WMS.

·         Potrafisz ścisłe przestrzegać przepisów BHP i p. poż.

·         Posiadasz umiejętność pracy w zespole.

·         Lubisz pracę w dynamicznie zmieniającym się środowisku pracy.

·         Jesteś dyspozycyjny i zaangażowany w wykonywaną pracę.

OFERUJEMY:

·         Pracę w systemie jednozmianowym (07:00-15:00)

·         Pracę w nowoczesnej hali magazynowej, wyposażonej w nowoczesne rozwiązania informatyczne

·         Bardzo dobre środowisko pracy (zaplecze socjalne, nowy sprzęt)

·         Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, motywacyjny system wynagrodzeń

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji

(CV ze zdjęciem)

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Bolesławiec,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Bolesławiec
ID: 917929653