2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Opacz Kolonia
Dodane 19 kwietnia 2024

Magazynier / Magazynierka w Diabetyk24.pl

Lokalizacja

Opacz Kolonia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Diabetyk24.pl, największy detalista na rynku sprzedaży wyrobów medycznych dla diabetyków. Skupiony na kanale online, obecny również w sprzedaży tradycyjnej w postaci kilkunastu sklepów stacjonarnych.

Jesteśmy liderem w swoim segmencie, działamy na bardzo perspektywicznym i szybko rosnącym rynku. Rozwijamy się znacznie szybciej niż nasza konkurencja i szukamy osób, które podzielą entuzjazm naszych pracowników, pomogą nam być jeszcze lepszym w tym, co robimy, a równocześnie spełnią się we wdrożeniu własnych pomysłów i strategii.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach.

  • Prywatną opiekę medyczną dla Pracownika i członków najbliższej rodziny.

  • Dofinansowanie aktywności sportowych.

  • Pracę w przyjaznej atmosferze w zespole nastawionym na współpracę.

Zadania:

  • Przygotowywanie towarów do wysyłki, kompletowanie i pakowanie zamówień.

  • Rozmieszczanie przyjętego towaru w wyznaczonych miejscach magazynu.

  • Wydawanie towaru ze stanu magazynowego na podstawie zleceń wewnętrznych.

  • Sprawna i prawidłowa obsługa Klientów firmy.

  • Dbałość o porządek w magazynie i na terenie przyległym.

  • Postępowanie zgodnie z przyjętymi procedurami.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

  • Samodzielność, zdolności organizacyjne, dokładność i zdyscyplinowanie.

  • Umiejętność pracy w zespole.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przez DIABETYK24., w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przez DIABETYK24, w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Lokalizacja

Opacz Kolonia,

Mazowieckie

Mazowieckie, Opacz Kolonia
ID: 912974905