2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Pomorskie
  5. Prace magazynowe - Miszewko
Dellner  Sp. z o.o.
Dodane 20 maja 2024

Magazynier (m/k), Dellner Sp. zo.o. (stała praca)

Wynagrodzenie

4 800 - 5 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Miszewko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)

Opis

Zakres zadań :

• Przyjęcia: rozładunek towaru, identyfikacja, liczenie, odkładanie towaru do kontroli jakości;

• Wydania: przygotowanie towaru do produkcji na podstawie zleceń systemowych, raportowanie w systemie dokonanych operacji;

• Wysyłki: przygotowanie towaru do wysyłki na podstawie zleceń systemowych, raportowanie w systemie dokonanych operacji, załadunek oraz wystawienie dokumentów przewozowych.

Wymagania:

  • Gotowość do pracy zmianowej

  • Uprawnienia UDT na wózki jezdniowe

  • Zaangażowanie

Oferujemy:

  • Nowy zakład z pełnym zapleczem socjalnym

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Liczne benefity np: dofinansowanie posiłków, prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, paczki świąteczne

  • Dofinansowanie dojazdów do pracy

  • Dodatkowe 2 dni wolne od pracodawcy: Wielki Piątek, Wigilia

  • Dodatkowe świadczenie socjalne (np. dofinansowanie do wypoczynku)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Miszewko,

Pomorskie

Pomorskie, Miszewko
ID: 623318777