2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Lubelskie
  5. Prace magazynowe - Lublin
Dodane 20 maja 2024

Magazynier (Lublin)

Wynagrodzenie

4 242 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

MNK Group Sp. z o.o jest firmą specjalizująca się w sprzedaży części samochodowych na całym świecie.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Praca: w systemie zmianowym

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu,

  • dbanie o właściwe rozmieszczenie towarów i porządek na magazynie,

  • przygotowanie towaru do wysyłki,

  • inne prace magazynowe.

Wymagania dla kandydatów:

  • przestrzeganie wartości korporacyjnych: zaangażowanie, profesjonalizm, praca zespołowa, uczciwość,

  • dobra organizacja pracy własnej,

  • nastawienie na długoterminową współpracę,

  • Podstawowa znajomość pakietu MS Office,

  • Mile widziane uprawnienia UDT do kierowania podnośnikiem elektrycznym,

  • Mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej,

  • Mile widziane doświadczenia na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • kartę multisport

  • praca w młodym zespole

  • możliwość rozwoju

  • szkolenia i zdobywanie doświadczenia

  • rabaty na zakup produktów samochodowy

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 916476811