2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Katowice
  6. Prace magazynowe - Szopienice-Burowiec
Wiktoria Wielińska
Dodane 28 maja 2024

Magazynier Lipton bez UDT -> dobry dojazd -> benefity -> od zaraz!

Wynagrodzenie

4 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Szopienice-Burowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Szukasz stabilnej i stałej pracy na magazynie w firmie, która docenia swoich pracowników? Dołącz do zespołu największej w Polsce Fabryki Herbaty Lipton w Katowicach i zacznij pracę już dziś. Nie czekaj i aplikuj, czekamy na Ciebie!

lokalizacja: Katowice (Szopienice) - dobry dojazd komunikacją miejską, obok przystanku "Szopienice Kościół" i stacji PKP "Katowice-Szopienice Południowe".

Kliknij aplikuj! -  zadzwonimy i opowiemy Ci o Twojej nowej pracy. Przyjdź na spotkanie rekrutacyjne i odbierz prezent, paczkę z produktami firmy!

oferujemy

  • stawkę podstawową 26,80 zł brutto za godzinę
  • premię uznaniową i frekwencyjną do 400 zł brutto
  • doładowanie co miesiąc 30 zł do automatów z przekąskami, napojami, obiadami
  • paczka z herbatą oraz bonus 50 zł/brutto za pracę bez wypadku wypłacane co 50 dni
  • owocowe poniedziałki - dawka świeżych witamin dla każdego pracownika
  • wspólne uczestnictwo w wydarzeniach organizowanych przez Fabrykę
  • pracę w nowoczesnym parku maszynowym
  • wdrożenie pod okiem opiekuna i przyjazną atmosferę pracy
  • stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową (okres zatrudnienia wliczany do stażu pracy, pełne oskładkowanie ZUS, prawo do płatnego urlopu)
  • długofalową współprace z możliwością przejścia pod strukturę Klienta
  • sklepik zakładowy (do 70% zniżki na produkty marki Unilever, np. Domestos, Rexona, Lipton itd.),
  • pakiet benefitów Randstad Plus (opieka medyczna, karta sportowa, zniżki na zakupy on-line do 50%, rabaty w restauracjach, pizzeriach, kawiarniach do 50%)
  • opiekę naszego Konsultanta na miejscu aż 5 dni w tygodniu

zadania

  • obsługa jednej z trzech stref Magazynu w największej firmie herbacianej na świecie
  • obsługa systemu Call Off - automatyczne zamówienia materiałów do produkcji
  • kompletowanie i dostarczanie niezbędnych materiałów na produkcje za pomocą wózków kanbanowych
  • praca ze skanerem
  • nadzór nad gospodarką paletową
  • obsługa automatycznej owijarki palet
  • obsługa urządzeń wspomagających transport

oczekujemy

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym 4-brygadowym (6 dni pracy, 2 dni wolnego w godzinach: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)
  • książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • motywacji do podjęcia zatrudnienia i pozostania z nami na dłużej

Mile widziane: uprawnienia na wózki widłowe

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Katowice, Szopienice-Burowiec
ID: 918192558