2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Tarnów
Dodane 17 maja 2024

Magazynier komisjoner

Lokalizacja

Tarnów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

FRUKT Spółka z o.o. to firma handlowa działająca w branży spożywczej od 1992 r. na terenie południowo-wschodniej Polski, zajmująca się dystrybucją artykułów spożywczych. W związku z dalszym dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów do pracy na Magazynie Logistycznym w Tarnowie  ul. Kochanowskiego 30 w systemie 3 zmianowym na stanowisko:

MAGAZYNIER (Kobieta, Mężczyźna)

Zadania na stanowisku:

·         Kompletacja towarów.

Wymagania:

·         Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych;

·         Możliwość pracy w systemie 3 zmianowym.

Oferujemy:

·         Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

·         Pracę 5 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku;

·         Atrakcyjny system wynagrodzeń;

·         Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.

Oferty zawierające CV prosimy przesłać przez formularz OLX.

W ofercie prosimy zamieścić klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji   (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych).”

Lokalizacja

Tarnów,

Małopolskie

Małopolskie, Tarnów
ID: 917398740