2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Gzin
Dodane 05 maja 2024

Magazynier - kierowca (hurtownia ogrodzeń) Palisada Polska sp. z o.o.

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gzin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Magazynier - kierowca (hurtownia ogrodzeń).

Miejsce pracy: Gzin, gmina Dąbrowa Chełmińska koło Bydgoszczy.

Skontaktuj się z nami jeśli:

  • posiadasz predyspozycje do wykonywania pracy fizycznej,

  • potrafisz samodzielnie, sumiennie i odpowiedzialnie wykonywać powierzone zadania,

  • jesteś osobą komunikatywną i otwartą na kontakt z klientem,

  • chcesz pracować w systemie jedno – zmianowym (8-16),

  • posiadasz prawo jazdy kategorii B oraz doświadczenie w jeździe autem dostawczym. (wymóg konieczny)

  • posiadasz uprawnienia na wózki widłowe - aktualne UDT (wymóg konieczny)

Jak wygląda zakres obowiązków?

  • kompletowanie zamówień dla klientów,

  • praca na wózku widłowym przy załadunku i rozładunku pojazdów,

  • pakowanie i paletowanie produktów gotowych,

  • transport zamówień lokalnie do klientów,

  • praca przy produkcji prefabrykatów betonowych (produkcja w formach, oczyszczanie form, obróbka elementów po wyjęciu z formy, gruntowanie, malowanie)

Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • terminowe wynagrodzenie,

  • stabilność zatrudnienia,

  • pewną sytuację firmy na rynku.

Prosimy o aplikowanie wraz z załączonym CV poprzez portal OLX, lub osobiste dostarczenie CV.

Praca do podjęcia „od zaraz”.

Prosimy o bezwzględne dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.Nr. 133 poz.883).

Lokalizacja

Gzin,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Gzin
ID: 680413420