2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Mazowieckie
  6. Logistyka - Długa Kościelna
Dodane 13 maja 2024

Magazynier .

Lokalizacja

Długa Kościelna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Twój zakres obowiązków

  • kompletacja zamówień

  • przygotowanie towaru do przewozu (czynności załadunkowe i rozładunkowe)

  • przyjmowanie dostaw i sprawdzanie zgodności towaru z dokumentem dostawy

  • utrzymywanie porządku i czystości w magazynie

  • prowadzenie gospodarki magazynowej

  • w miarę potrzeb przewóz towarów samochodami do 3.5t

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na identycznym bądź zbliżonym stanowisku

  • odpowiedzialność, dokładność, zaangażowanie i sumienność,

  • podstawowa umiejętność obsługi komputera

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • umiejętność posługiwania się wózkiem widłowym – uprawnienia UDT

  • znajomość branży beauty

To oferujemy

  • dobrą atmosferę pracy, która bazuje na pozytywnych wartościach

  • zniżki na produkty marki

  • pracę w zgranym i ambitnym zespole

  • pracę na podstawie umowy o pracę/zlecenie/B2B - model do wyboru przez kandydatkę / kandydata

  • prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport

Miejsce pracy - Długa Kościelna gmina Halinów

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV). W tytule e-maila prosimy podać nazwę stanowiska oraz imię i nazwisko. Nadesłanych ofert nie zwracamy, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Do aplikacji prosimy dołączyć następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U nr 133 poz. 883)".

Lokalizacja

Długa Kościelna,

Mazowieckie

Mazowieckie, Długa Kościelna
ID: 918028058