2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Warszawa
  6. Prace magazynowe - Ursus
Dodane 24 maja 2024

Magazynier – Kierowca

Lokalizacja

Warszawa, Ursus

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Kamino z siedzibą w Warszawie, działająca od 1992 roku na rynku Gazów Technicznych i Spożywczych, poszukuje pracownika na stanowisko: Magazynier - Kierowca.

  Twój zakres obowiązków

  •  Realizacja bieżących zadań w magazynie w tym:

    • Obsługa Klienta - przyjmowanie i wydawanie  butli Klientom

    • Przyjmowanie i rozładunek dostaw

  • Realizacja dostaw towaru na terenie Warszawy i okolic

  • Dbałość o stan techniczny auta oraz urządzeń wykorzystywanych na magazynie, odpowiedzialność za powierzone mienie

  • Dokładność i rzetelność w wykonywaniu zadań

Mile widziane:

  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego (UDT)

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • znajomość branży gazów technicznych - będzie dodatkowym atutem

Nasze wymagania:

  • gotowość do pracy fizycznej

  • solidność

  • uczciwość

  • prawo jazdy kat. B

  • wykształcenie min. zawodowe  - preferowane mechaniczne i pokrewne

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat

  • Pracę jednozmianową 7-15:00 / 8-16:00, od poniedziałku do piątku

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Opieka medyczna w TUZ

  • Dofinansowanie szkoleń i kursów

  • Przyjazną atmosferę w pracy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursus
ID: 915395503