2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Mszczonów
Dodane 27 maja 2024

Magazynier (K/M)

Wynagrodzenie

4 350 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mszczonów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

O nas

Firma FIEGE od niemal 150 lat obsługuje logistycznie międzynarodowych klientów z branży modowej, dóbr konsumpcyjnych, opon, opieki zdrowotnej, artykułów medycznych i wielu innych. Jesteśmy jednym z dziesięciu największych dostawców usług logistycznych w Europie, zatrudniamy 15 000 pracowników w ponad 180 lokalizacjach w 15 krajach na całym świecie. Jako firma rodzinna oferujemy nie tylko pasjonujące i różnorodne zadania, ale także przyjazne miejsca pracy w bezpiecznym środowisku ze zmotywowanymi zespołami. W Mszczonowie oferujemy naszym klientom kompletną obsługę łańcucha dostaw z szeroką gamą usług logistycznych. Obejmują one logistykę kontraktową i organizacyjną oraz transport ciężarowy. Szukasz nowych możliwości zawodowych w inspirującym środowisku pracy, z bardzo dobrymi perspektywami rozwoju u stabilnego pracodawcy? Mamy zatem odpowiednią pozycję dla Ciebie.

Twój zakres obowiązków

  • będziesz odpowiadać za przyjmowanie i wydawanie towarów do i z magazynu oraz ich oznaczanie w oparciu o obowiązujące procedury magazynowe
  • nauczysz się właściwe rozmieszczać towar na powierzchni magazynu
  • zadbasz o ład i porządek na stanowisku pracy
  • poznasz proste czynności administracyjne związane z gospodarką magazynową
  • będziesz informować przełożonego o występujących nieprawidłowościach w procesach magazynowych

Nasze wymagania

  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
  • umiejętność pracy w zespole
  • skrupulatność i dokładność w realizacji zadań
  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
  • wysokie poczucie odpowiedzialności za wykonywaną pracę, nastawienie na cel
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku

To oferujemy

  • stabilność zatrudnienia w centrum dystrybucyjnym funkcjonującym od ponad 20 lat na rynku (71% naszych pracowników ma umowy na czas nieokreślony)
  • wdrożenie pod okiem doświadczonych pracowników (ustrukturyzowany program wdrożenia nowego pracownika)
  • przejrzysty system wynagradzania i premiowania (średnie wynagrodzenie miesięczne 4600 zł brutto)
  • gwarantowaną podwyżkę po 12 miesiącach
  • pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna Medicover, Multisport, Medicover Sport, ubezpieczenie grupowe)
  • miejsce pracy: 96-320 Mszczonów ul. Wiejska 2

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Mszczonów,

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Mszczonów
ID: 917974198