2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Katowice
  6. Prace magazynowe - Dąbrówka Mała
Dodane 16 maja 2024

Magazynier - Integart Sp. z o.o.

Lokalizacja

Katowice, Dąbrówka Mała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Integart Sp. z o.o. działająca na polskim rynku od ponad 20 lat to jeden z największych dystrybutorów mediów i urządzeń do druku, łączący doświadczenie i najlepsze tradycje polskiego biznesu z nowoczesnym sposobem zarządzania.

Kapitałem naszej firmy są wysoko wykwalifikowani profesjonaliści współtwórcy sukcesu Integart Sp. z o.o.

Obecnie poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku: MAGAZYNIER/KIEROWCA

Miejsce pracy: KATOWICE

Opis stanowiska:

  • załadunek i rozładunek towaru zgodnie z dokumentacją magazynową w firmie i u klienta;

  • dbałość o prawidłowy obrót towarów w magazynie;

  • utrzymywanie ładu i porządku na magazynie;

  • wykonywanie zadań zgodnie z dokumentacją i wytycznymi przełożonego;

  • przygotowanie i pakowanie towaru do wysyłki do klientów;

  • odpowiedzialność za samochód służbowy, dbałość o sprawność techniczną powierzonego samochodu dostawczego;

  • odpowiedzialność za budowanie pozytywnego wizerunku organizacji na rynku.

Wymagania:

  • dobra organizacja pracy;

  • komunikatywność, odpowiedzialność i zaangażowanie w codzienne obowiązki;

  • umiejętności pracy w zespole;

  • umiejętności pracy pod presją czasu;

  • znajomości przepisów BHP;

  • uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych;

  • prawo jazdy kat. B;

  • znajomość topografii Śląska;

  • dbałość o wysoką jakość kontaktów z klientami.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie;

  • praca w godzinach 8:00 - 16:00;

  • realny wpływ na ścieżkę kariery oraz szansę rozwoju;

  • motywacyjny system wynagradzania;

  • pracę w gronie profesjonalistów.

Benefity:

  • prywatna opieka medyczna;

  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia na życie;

  • parking dla pracowników.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Dąbrówka Mała
ID: 666904629