2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Pomorskie
  5. Prace magazynowe - Słupsk
Ewa
Dodane 16 maja 2024

Magazynier EK-BUD Słupsk

Lokalizacja

Słupsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

EK-BUD to dynamicznie rozwijająca się firma na rynku dystrybucji materiałów budowlanych. Od ponad 30 lat jest liderem w branży. Podstawowym zakresem działalności jest sprzedaż pokryć dachowych.

W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko magazyniera.

OPIS STANOWISKA:

· przyjmowanie, układanie i wydawanie towaru,

· rozładunek i załadunek dostaw,

· kontrola jakości i ilości przyjmowanego towaru,

· kompletowanie zamówień,

· prace porządkowe,

· przewóz, załadunek i rozładunek materiałów budowlanych

· wykonywanie obróbek blacharskich.

WYMAGANIA:

· brak przeciwwskazań do pracy fizycznej,

· dokładność, odpowiedzialność, uczciwość,

· prawo jazdy kat. B

· mile widziane uprawnienia na wózek widłowy i doświadczenie na podobnym stanowisku.

OFERUJEMY:

· stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

· wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,

· stałe godziny pracy,

· odzież roboczą,

· pracę w bardzo dobrej atmosferze.

Wszystkich zainteresowanych spełniających podane wyżej kryteria prosimy o przesłanie CV z klauzulą dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych (odpowiedź przez OLX).

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane aplikacje.

Lokalizacja

Słupsk,

Pomorskie

Pomorskie, Słupsk
ID: 891844038