2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Podkarpackie
  5. Prace magazynowe - Rzeszów
Dodane 28 maja 2024

Magazynier / Dostawca

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Grupa Caldo jest liderem dystrybucji izolacji technicznych oraz systemów wentylacji i klimatyzacji. Działa na rynku polskim od ponad dwudziestu pięciu lat, aktualnie posiada 15 oddziałów. Grupa Caldo to w 100% polski kapitał. Dbamy o naszych pracowników, m.in. stawiając na ich ciągły rozwój.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę magazynu oraz realizację terminowych dostaw dla Klientów Caldo-Izolacja MTC Sp. z o.o. oraz Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Umiejętności prowadzenia pojazdów dostawczych do 3,5 tony,

  • Dobrej znajomości topografii regionu,

  • Umiejętności pracy pod presją czasu,

  • Odpowiedzialności, terminowości, oraz zaangażowania w wykonywaną pracę,

  • Mile widziane posiadanie uprawnień na wózek widłowy,

  • Mile widziana znajomość branży materiałów budowlanych.

Opis stanowiska:

  • Realizacja dostaw towaru do klienta i odbiór należności,

  • Przyjmowanie dostaw, rozładunek towarów,

  • Sortowanie i przygotowanie towarów do wydania,

  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego wewnątrz firmy,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w ramach umowy o pracę,

  • Dobrą atmosferę wewnątrz zgranego zespołu,

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Spróbuj, a nie pożałujesz!

Może czekamy właśnie na Ciebie?

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 918235361