2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Warszawa
  6. Prace magazynowe - Włochy
Dodane 28 maja 2024

Magazynier - dobre warunki od 5600 do 5900 Brutto + premie

Wynagrodzenie

5 600 - 5 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma Neopak została założona w 2006 roku.

Zapraszamy na: opako.com.pl i neopak.pl

W ciągu kilku lat dzięki dynamicznemu rozwojowi staliśmy się wiodącą firmą dystrybucyjną w branży materiałów opakowaniowych.

Dzięki stale rozwijającej się ofercie produktowej i wykwalifikowanej wiedzy naszego personelu, umożliwiamy naszym klientom optymalny wybór sposobu zabezpieczenia każdego produktu.

Magazynier

Miejsce pracy: Warszawa

OPIS STANOWISKA

Numer referencyjny: MAGAZYNIER

Wynagrodzenie: 4000 - 4300 zł netto

Opis stanowiska:

  • Odbiór i kontrola dostarczanych towarów.

  • Rozmieszczenie towarów w odpowiednich miejscach magazynu.

  • Uzupełnianie braków między różnymi magazynami firmy.

  • Obsługa wózka widłowego i innych urządzeń magazynowych.

  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej i dbałość o porządek.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku w sklepie/hurtowni

  • Umiejętność pracy samodzielnej i w zespole

  • Uprawnienia na wózki widłowe

  • Prawo jazdy kat. B

  • Uczciwość

  • Odpowiedzialność, sumienność i uczciwość

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Pracę w zgranym i kreatywnym zespole

  • Telefon Służbowy

  • Szkolenia

  • Premie kwartalne i uznaniowe

  • Dofinansowania do Benefit System

CV i List Motywacyjny

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi Kandydatami,

nadesłanych aplikacji nie zwracamy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 617371049