2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Kujawsko-pomorskie
  5. Prace magazynowe - Bydgoszcz
Dodane 27 maja 2024

Magazynier do Firmy Odzieżowej Bydgoszcz

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

QUIOSQUE (czytaj Kiosk) to kobieca marka odzieżowa, która towarzyszy Klientom już od 32 lat. Nasz zespół zatrudniony w sklepach w całej Polsce, tworzy kolekcje i stylizacje, które odkrywają piękno każdej kobiety.

Obecnie poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisko:

Magazynier

(Miejsce pracy: Bydgoszcz, ul. Mokra 31 (Panattoni Park))

 Twój zakres obowiązków:

  • rozładunek oraz załadunek samochodów dostawczych;

  • kompletacja asortymentu za pomocą skanera magazynowego;

  • relokacja towaru w magazynie;

  • foliowanie, etykietowanie palet z towarem;

  • dbanie o prawidłowy stan magazynu.

Nasze wymagania:

  • chęć do pracy, zaangażowanie w powierzone obowiązki;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych będą dodatkowym atutem

 To oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie;

  • pracę w systemie dwuzmianowym;

  • stabilne warunki zatrudnienia;

  • rabat na zakupy w sklepach marki QUIOSQUE;

  • rabat na noclegi i gastronomię we wszystkich hotelach sieci FOCUS HOTELS.

 Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o dołączenie do swoich dokumentów aplikacyjnych wyrażenia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych:

  • wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez grupę PBH w celu realizacji aktualnego procesu rekrutacyjnego;

  • wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez grupę PBH w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 918435598