2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Łazy
UPS
Dodane Dzisiaj o 12:45

Magazynier - cały etat, praca w dzień, magazyn logistyczny Łazy

Lokalizacja

Łazy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

UPS SCS - Magazyn logistyczny poszukuje osób do pracy na stanowisku:

MAGAZYNIERA

Miejsce pracy: Łazy k. Warszawy

Pełny etat, poniedziałek - piątek, w godz. 8:00 – 16:00 i 10:00-18:00

Zadania:

  • przyjmowanie dostaw (weryfikacja ilościowa i jakościowa)

  • kompletacja zamówień

  • przygotowanie towarów do wysyłki (pakowanie, etykietowanie)

  • obsługa dokumentacji magazynowych (PZ, WZ).

  • przeprowadzanie okresowych inwentaryzacji

  • dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy

Oferujemy:

  • umowę o pracę bez pośredników

  • dodatkowe benefity (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, plan emerytalny, karta multisport)

  • pracę w międzynarodowej, stabilnej finansowo firmie

  • możliwość rozwoju zawodowego

    • Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy.

Prześlij do nas swoje CV lub skontaktuj się telefonicznie.

Lokalizacja

Łazy,

Mazowieckie

Mazowieckie, Łazy
ID: 669560806