2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Pomorskie
  5. Prace magazynowe - Kowale
IGS SCHREINER POLSKA SP. Z O.O.
Dodane 29 maja 2024

Magazynier/Brygadzista/ Gdańsk - Bąkowo

Lokalizacja

Kowale

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Rekrutacja online

IGS Schreiner Polska jest firmą logistyczną o międzynarodowym zasięgu i ugruntowanej pozycji na polskim rynku. Aktualnie do naszego magazynu w miejscowości BĄKOWO k. GDAŃSKA poszukujemy osób na stanowisko MAGAZYNIER/BRYGADZISTA.

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Interesującą pracę w międzynarodowej organizacji

  • Możliwości rozwoju i szkoleń pracowniczych

  • Wynagrodzenie stosowne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

  • Możliwość dołączenia do programu opieki medycznej, ubezpieczenia na życie i kart sportowych

    Zakres obowiązków:

  • pakowanie i wydawanie towaru w oparciu o zamówienia klientów

  • przyjmowanie dostaw towaru na paletach oraz kartonów luzem

  • kontrola ilościowa i asortymentowa zgodności towaru z dokumentami

  • kierowanie wózkami widłowymi

  • ręczne przeładunki towaru

  • obsługa komputera i znajomość MS Office

  • prowadzenie dokumentacji magazynowej

  • obsługa skanerów kodów kreskowych

  • udział w okresowych inwentaryzacjach

  • utrzymywanie czystości i porządku na magazynie

    Od kandydatów oczekujemy:

  • posiadania uprawnień na kierowanie wózkami widłowymi (UDT)

  • uczciwości, samodzielności i motywacji do pracy

  • mile widziana książeczka sanepidu

    Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż: 1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest IGS Schreiner Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Al. Katowicka 66, 05-830 Nadarzyn, 2. kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – boguckin(a)bestwayconsulting.pl, 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu aktualnej rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. 4. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji 5. posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody 6. ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego 7. podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne

Lokalizacja

Kowale,

Pomorskie

Pomorskie, Kowale
ID: 878950203