2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Pomorskie
  5. Prace magazynowe - Puck
Dodane 22 maja 2024

MAGAZYNIER -branża przemysłowa -stalowa

Lokalizacja

Puck

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Miejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Puckie Zakłady Mechaniczne Amex Sp. z o.o. w Pucku

Puckie Zakłady Mechaniczne Amex Spółka z o.o. to firma z długoletnią tradycją w budowie maszyn. Szczegóły na naszej stronie internetowej: www.pzm-amex.pl

Zatrudni:

MAGAZYNIERA

miejsce pracy: PUCK

województwo pomorskie

Zadania :

- Wydawanie i przyjmowanie materiałów, półfabrykatów i wyrobów gotowych.

- Prowadzenie ewidencji w systemie ERP magazyn.

- Czynności związane z kompletowaniem i wysyłką towaru.

- Obsługa urządzeń magazynowych, wózka widłowego.

- Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.

Oczekiwania:

-  Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

-  Obsługa wózka widłowego -aktualne uprawnienia.

-  Znajomość obsługi programów magazynowych.

-  Dokładność i sumienność w pracy.

-  Umiejętność pracy zespołowej.

Co oferujemy :

- Profesjonalny i życzliwy zespół ludzi.

- Stabilne warunki pracy na podstawie umowy o pracę.

- Atrakcyjne wynagrodzenie.

Lokalizacja

Puck,

Pomorskie

Dokładna lokalizacja
Pomorskie, Puck
ID: 916854434