2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Śląskie
  6. Logistyka - Tychy
Dodane 20 maja 2024

Magazynier | Branża IT - Wolne weekendy, jedna zmiana

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa E Sp. z o.o. świadczy usługi z zakresu szeroko rozumianej branży IT dla firm i instytucji. Pierwotna oferta obejmująca usługi informatyczne została rozszerzona o usługi sieci i elektromontażu. Celem Grupy E jest wsparcie klientów w zakresie innowacji i efektywnego rozwoju infrastruktury informatycznej. Zespół składa się z wykwalifikowanych opiekunów handlowych i technicznych, którzy dynamicznie reagują na potrzeby Klientów.

Obecnie firma poszukuje osoby na stanowisko MAGAZYNIER

PRACA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU w godzinach 07:00-15:00 / 08:00-16:00

WOLNE WEEKENDY

Zakres obowiązków

·         przyjmowanie i wydawanie towaru do i z magazynu

·         liczenie towaru  i wprowadzanie do systemu informatycznego, aktualizowanie danych za pomocą skanera oraz z klawiatury

·         przygotowanie kompletów towaru zgodnie ze zleceniem

·         prowadzenie dokumentacji magazynu zgodnie z przyjętą polityka i procedurami firmy

·         odbiór towaru i składowanie towaru w wyznaczonych miejscach rozkładczych,

·         przygotowanie wysyłek dla firm kurierskich

·         kontrola stanów magazynowych (wyjaśnianie ewentualnych niezgodności), zamawianie surowców u kontrahentów

·         dbałość o porządek w magazynie i sprzątanie magazynu,

Wymagania

·         posiada prawo jazdy kat. B,

·         wykształcenie min. średnie,

·         komunikatywność,

·         obsługa komputera,

·         znajomość pakietu Office

·         dodatkowym atutem będzie znajomość środowiska OPTIMA

·         STAŁA CHĘĆ NAUKI I POSZERZANIA SWOJEJ WIEDZY

Oferujemy

·            Pracę w młodym dynamicznym zespole, w rozwijającej się branży IT

·            Możliwość rozwoju i szkoleń

·            Stabilne warunki wynagrodzenia

Jeśli jesteś gotowy/-a do działania i spełniasz nasze wymagania, wyślij nam swoje CV! Mile widziany krótki list motywacyjny w wiadomości OLX, dzięki któremu przedstawisz swoje największe zalety.

Chcąc przetwarzać Państwa dane osobowe zgodnie z przepisami prawnymi, również w kolejnych rekrutacjach, prosimy o dopisanie w CV następującej zgody:

 “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 919565609