2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Poznań
  6. Prace magazynowe - Grunwald
Kacper Nowak
Dodane 21 maja 2024

magazynier bez uprawnień UDT

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Poszukujemy pracowników magazynowych bez uprawnień UDT!

Szukasz firmy, w której będziesz mógł się rozwijać i od samego początku bardzo dobrze zarabiać? Nie musisz już szukać, bo właśnie ją znalazłeś!Miejsce pracy: Gmina Dopiewo

oferujemy

  • umowę o pracę
  • pracę jednozmianową poniedziałek-piątek 8.00-16.00
  • atrakcyjne wynagrodzenie nawet do 5700zł brutto
  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne benefity: ubezpieczenie grupowe, karta multisport, karta medyczna,
  • priorytetowe podejście do bezpieczeństwa pracowników;
  • profesjonalne wdrożenie i przygotowanie do pracy;

zadania

  • przyjmowanie i kontrolowanie ilościowo-jakościowe towaru;
  • pakowanie towaru;
  • przenoszenie towaru;
  • przestrzeganie procedur magazynowych;
  • zapewnienie bezpieczeństwa powierzonych produktów.

oczekujemy

  • chęci do pracy
  • dobra kondycja fizyczna
  • mile widziane prawo jazdy kat.B lub uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych
  • mile widziane doświadczenie na magazynie

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 916646716