2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Radom
Sonia
Dodane 29 maja 2024

Praca na magazynie w Niemczech dla Każdego!

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Pracownik magazynu - bez doświadczenia i bez j. niemieckiego

Lokalizacja: Aschersleben (Niemcy)

Obowiązki

  • Sortowanie butelek (według etykiet, koloru, kształtu).

  • Sortowanie skrzynek na napoje, układaniu skrzynek na paletach.

Harmonogram: Jedna zmiana – poranna (początek zmiany o godzinie 6:00 rano)

Praca od poniedziałku do piątku + ewentualnie soboty

Oferujemy:

  • Umowa polska przez agencję pracy (oddelegowanie do Niemiec)

  • Stawka 13 euro brutto/h

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Zapewniamy zakwaterowanie (1,2 km od miejsca pracy)

  • Pracę od zaraz

Wymagania:

  • Sprawność fizyczna

  • Stan zdrowia pozwalający na wykonywanie pracy stojącej, podnoszenie.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 918516804