2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Łódź
  6. Prace magazynowe - Śródmieście
Dodane Dzisiaj o 08:54

Magazyn, dla Pań i Panów! 18:00-2:00 Bezpłatny transport!

Wynagrodzenie

4 800 - 5 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Obecnie dla jednego z naszych klientów z branży logistycznej poszukujemy kandydatów na stanowisko: Magazynier / Sortowacz

Miejsce pracy: Swędów (ok. Strykowa)

Zakres obowiązków:

  • ·        rozładunki i załadunki kontenerów,

  • ·        sortowanie przesyłek, listów,

  • ·        transport towaru wewnątrz magazynu,

Oferujemy:

  • ·        zatrudnienie od 01.06.2024r w oparciu o umowę cywilnoprawną,

  • ·        dobre wynagrodzenie + dodatek za obecność (2 zł za każdą godzinę!)

  • ·        pracę na jedną, wieczorno-nocną zmianę: 18:00-2:00 (godziny do potwierdzenia)  od poniedziałku do piątku!

  • ·        bezpłatny transport do i z pracy! (Łęczyca, Ozorków, Zgierz, Łódź)

  • ·        dofinansowanie do karty Multisport (najwyższy pakiet)

  • ·        możliwość podjęcia stałej współpracy!

Wymagamy:

  • ·        dyspozycyjności,

  • ·        gotowości do podjęcia pracy od 1 czerwca,

  • ·        sprawności fizycznej,

  • ·        chęci do podjęcia stałej współpracy

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 917934849