2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Mazowieckie
  6. Szkolnictwo - Warszawa
  7. Szkolnictwo - Białołęka
Dodane 12 maja 2024

Logopeda w Edukacji Domowej

Wynagrodzenie

70 - 100 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna

Do szkoły Ziarno przy ul. Modlińskiej 184a na Białołęce poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Logopedy

Obowiązki:

  • Przeprowadzanie przesiewowych i diagnostycznych badań mowy u dzieci

  • Przygotowanie materiałów do pracy

  • Organizowanie indywidualnych konsultacji z rodzicami, przedstawianie diagnozy logopedycznej dziecka oraz propozycji sprawowania opieki logopedycznej

  • Przeprowadzanie terapii logopedycznej wśród zdiagnozowanych dzieci

  • Rozpoznawanie indywidualnych potrzeb dzieci;

Wymagania

  •   Wykształcenie wyższe kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym

  •   Min. 2-letnie doświadczenia w pracy na stanowisku Logopedy w Szkole

  •   Entuzjazm i energia do pracy

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę/ umowy zlecenie

  • elastyczny grafik- kilka godzin w miesiącu

  • pracę w miłej atmosferze wśród wykwalifikowanego personelu

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 679750587