2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Lubuskie
  5. Prace magazynowe - Świebodzin
Dodane 15 maja 2024

Logistyk, Świebodzin, od zaraz !

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Świebodzin

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaRekrutacja online

Formel D jest globalnym dostawcą usług dla przemysłu motoryzacyjnego. Rozwijamy wiodące koncepcje i indywidualne, dedykowane rozwiązania z zakresu zapewniania jakości i optymalizacji procesów wraz z całym łańcuchem wartości przemysłu motoryzacyjnego — od rozwoju do produkcji i obsługi posprzedażowej.

Pasja nas napędza, profesjonalizm nas wyróżnia, a duch zespołu sprawia, że odnosimy sukcesy!

Obecnie do naszego  Klienta  producenta foteli lotniczych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Logistyk– bez uprawnień – do księgowania towaru w systemie-umowa zlecenie

Czas rozpoczęcia projektu: 20.05.2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • dbanie o porządek na swoim stanowisku pracy

  • przyjmowanie i wydawanie towaru w systemie magazynowym

  • rzetelne wprowadzanie danych

  • przygotowywanie dokumentów magazynowych

  • odpowiedzialność za obieg dokumentów na magazynie

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

  • gotowość do pracy od zaraz

  • gotowość do pracy 3 zmianowej

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomość Excela w stopniu dobrym

  • znajomość dowolnego systemu magazynowego w stopniu dobrym

OFERUJEMY

  • pakiet szkoleń

  • program płatnych poleceń pracowniczych( poleć znajomego a otrzymasz premię w wysokości nawet 1000 zł )

  • płatne nadgodziny

Lokalizacja

Świebodzin,

Lubuskie

Lubuskie, Świebodzin
ID: 918418587