2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Mazowieckie
  6. Logistyka - Warszawa
  7. Logistyka - Targówek
Dział Rekrutacji
Dodane Dzisiaj o 11:44

Logistyk Doposażenia FORD

Lokalizacja

Warszawa, Targówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Na pewno nas znasz. Zmieniamy motoryzację.

Grupa PGD to dynamicznie rozwijająca się firma z branży motoryzacyjnej. Pracujemy na najwyższych standardach, dobrych praktykach handlowych, jak i wieloletnim doświadczeniu Grupy PGD.

Na co dzień, niezależnie od marki i rynku ułatwiamy ludziom życie. W pracy i po pracy jesteśmy #PozytywnieZaangażowani.

Do naszego Serwisu Ford w Warszawie poszukujemy kandydata na stanowisko Logistyka Doposażenia.

Lokalizacja: ul. Krasnobrodzka 5, Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Rozliczanie zleceń doposażenia samochodów nowych

  • Aktywna sprzedaż akcesoriów

  • Organizowanie i nadzorowanie pracy techników doposażenia

  • Poprawne prowadzenie ewidencji magazynowej

  • Dobór i zamówienia części i materiałów eksploatacyjnych

  • Prowadzenie operacji magazynowych (przyjęcia, wydania, zwroty)

  • Przygotowywanie towaru do spedycji

  • Dbałość o jakość obsługi Klientów zewnętrznych i wewnętrznych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku magazyniera części samochodowych lub sprzedawcy części samochodowych

  • Wykształcenie min. średniego/technicznego (logistyk, mechanik pojazdów samochodowych)

  • Znajomość zagadnień z zakresu mechaniki i budowy pojazdów oraz części samochodowych

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • Zaangażowanie i dokładność w działaniu

  • Czynne prawa jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Terminowe wynagrodzenie oparte na podstawie i premii

  • Miejsce pracy wyposażone w niezbędne i nowoczesne narzędzia

  • Szkolenia importerskie

  • Bezpłatną opiekę medyczną w Centrach Medycznych Luxmed

  • Dofinansowanie karty Multisport

  • Pracę na najwyższych standardach, w tym bezpieczeństwa i sanitarnych

  • Żyjemy zdrowo! - cyklicznie organizujemy programy i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia

  • Dofinansowujemy pomysły naszych Pracowników na inicjatywy społeczne realizowane poza godzinami pracy

  • Na co dzień pracujemy w przyjaznej atmosferze, opartej na wzajemnej współpracy

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Targówek
ID: 917979168