2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Małopolskie
  6. Zarządzanie produkcją - Niepołomice
Dodane 22 kwietnia 2024

Lider zmiany - produkcja w Niepołomicach

Lokalizacja

Niepołomice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma HR Team jako Agencja pracy tymczasowej poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:  Lider zmiany

Miejsce pracy - NIEPOŁOMICE

Wymagania:

  • Dobra obsługa komputera, excela

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Komunikatywność

  • Doświadczenie zawodowe z zarządzanie zespołem  - mile widziane

  • Pierwsze doświadczenie przy kontroli jakości

  • Znajomość języka AGIELSKIEGO I POLSKIEGO na poziomie komunikatywnym – WARUNEK KONIECZNY

  • Mile widziany: ukraiński/rosyjski

Obowiązki:

  • Raportowanie

  • Obsługa komputera

  • Koordynacja procesów produkcyjnych

  • Współpraca z innymi działami firmy

  • Kontrola podległego zespołu oraz praca przy kontroli jakości wyrobów

  • Wdrażanie nowych pracowników do pracy

 Oferujemy:

  • Umowa zlecenie

  • System pracy: 4 brygadowy: 2 dni godziny 6-18, 2 dni godziny 18-6, 2 dni wolne

  • Dni pracy: poniedziałek – niedziela (według grafiku)

  • Stabilne wynagrodzenie

  • Stawka: 30,20 zł brutto/msc

  • Dodatki nocne + 100 zł dodatku miesięcznego

  • możliwość zdobycia doświadczenia w zarządzaniu personelem

Administratorem podanych przez  Panią/Pana danych osobowych jest HR Team Sp. z o.o.  z siedzibą w ul. Lindego 14, 30-148 Kraków.

Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawy

Lokalizacja

Niepołomice,

Małopolskie

Małopolskie, Niepołomice
ID: 769907126