2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Zachodniopomorskie
  5. Prace magazynowe - Szczecin
  6. Prace magazynowe - Dąbie
Dodane 28 maja 2024

Lider zmiany - brygadzista zespołu magazynierów

Lokalizacja

Szczecin, Dąbie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej w Szczecinie, szukamy osoby na stanowiska Lidera zmiany, który będzie zarządzał zespołem magazynierów.

Zakres obowiązków:

  • planowanie i organizacja pracy zespołu magazynierów

  • delegowanie zadań, rozliczanie z wykonania i motywowanie zespołu

  • koordynowanie prowadzonych procesów

  • przygotowanie niezbędnych zestawień i raportów

  • dbanie o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa

Wymagania:

  • doświadczenia w pracy związanej z zarządzaniem zespołem na produkcji lub w magazynie

  • wiedza z zakresu logistyki magazynowej - mile widziane

  • predyspozycje do zarządzania zespołem, komunikatywność, nastawienie na budowanie relacji

  • dobra organizacja pracy, odpowiedzialność

  • znajomości obsługi komputera

Oferujemy

  • zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • konkurencyjne wynagrodzenie powiększone o system premiowy

  • ciekawą pracę w gronie osób nastawionych na współpracę i osiąganie celów

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Dąbie
ID: 919983376