2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Mazowieckie
  5. Sprzątanie - Warszawa
  6. Sprzątanie - Wola
Dodane 16 maja 2024

Lider Zespołu Sprzątającego

Wynagrodzenie

4 800 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Fresh Office - po prostu czysto!

Sprawiamy, że biura i przestrzenie robocze naszych klientów stają się czyste, lśniące i bezpieczne. Codziennie, w największych miastach w Polsce, chronimy tysiące pracowników przed kurzem, brudem i bakteriami, a wszystko w duchu zrównoważonego rozwoju i ekologii. Nasz nadrzędny cel to czyste i ekologiczne miejsce pracy!

W tej chwili obsługujemy ponad 200 klientów abonamentowych, współpracujemy z takimi firmami jak: Tarkett, Sabre, Swatch Group, czy Benefit Systems.

Poszukujemy osoby na stanowisko Lidera Zespołu Sprzątającego.

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • Utrzymywanie kontaktu i dobrych relacji z Klientem

  • Delegowanie zadań i ustalanie priorytetów dla zespołu

  • Szkolenie personelu z poprawnego użytkowania maszyn, narzędzi i środków używanych do realizacji powierzonych obowiązków

  • Bieżąca kontrola czystości w obiekcie

  • Bieżąca kontrola realizacji zadań wykonywanych przez Panie i Panów sprzątających

  • Bieżąca kontrola zapasu środków czystości i środków higienicznych oraz sporządzanie zamówień

  • Zapewnienie czystości w pomieszczeniach

  • Dbanie o czystość i należyty stan narzędzi, maszyn i środków udostępnionych do wykonywania zadań

  • Informowanie o aktualnym stanie realizacji usługi, zgłaszanie wszelkich problemów lub usterek

  • Realizacja zadań zleconych przez Koordynatora operacyjnego

Czego wymagamy?

  • Minimum roku doświadczenia w branży cleaningowej

  • Prawa jazdy kat. B

  • Odpowiedzialności i zaangażowania

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Wysokiej kultury osobistej

Mile widziane doświadczenie w utrzymaniu czystości biur premium!

Co oferujemy?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Realna możliwość awansu w strukturach firmy

  • Dostęp do benefitów - pakiet medyczny i multisport

  • Możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Służbowy telefon i samochód

  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji dzięki organizowanym przez firmę szkoleniom

  • Różnorodne tematyczne eventy, spotkania integracyjne, warsztaty

  • Dołączysz do firmy o ugruntowanej pozycji na rynku profesjonalnego utrzymania czystości, który świadczy usługę ekologicznego sprzątania dla klientów premium

  • Świeże podejście do tradycyjnej usługi - jakość jako nadrzędny cel, sprawna komunikacja i szacunek do pracowników (nie zatrudniamy sprzątaczek, ale Panie sprzątające)

Wyślij do nas swoje CV! W treści CV prosimy o dołączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 918681143