2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Kaźmierz
Hochland Polska
Dodane 13 maja 2024

Lider Obszaru | produkcja | 10% premii | transport

Wynagrodzenie

5 200 - 7 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kaźmierz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:

Lider/ka Obszaru

miejsce pracy: Kaźmierz

Twoje zadania:

  • Organizacja i nadzór nad działaniami związanymi z bieżącym funkcjonowaniem procesu na podległych liniach produktowych;

  • Organizacja pracy podległych pracowników – kontrola, monitoring i ocenia bieżącej pracy na liniach, w tym monitoring wizualizacji kontroli parametrów procesów on-line, czy wykorzystanie dostępnych zasobów;

  • Nadzorowanie procesu na liniach produkcyjnych i dbanie o zapewnienie ciągłości pracy;

  • Współpraca z powiązanymi działami: laboratorium, magazyny, technika, technologia i jakość;

  • Współuczestnictwo w doskonaleniu procesów produkcyjnych, wdrażanie usprawnień w obszarze infrastruktury i procesów i bezpośrednia odpowiedzialność za wdrożenie i rozwój autonomicznego utrzymania ruchu na liniach produktowych.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;

  • Umiejętność zarządzania ludźmi i organizacji pracy;

  • Podstawowa wiedza z zakresu technicznego;

  • Nastawienie na współpracę;

  • Opanowanie i zdolność do pracy pod presją;

Zobacz, co możesz zyskać dołączając do zespołu:

  • stabilne zatrudnienie – średni staż pracy w Hochland to 15lat. Pierwsza umowa jaką od nas dostaniesz zostaje zawarta na okres 6-msc, kolejna na czas nieokreślony;

  • umowa o pracę -wszystkim naszym Kandydatom oferujemy współpracę na jasnych warunkach. Nasze wynagrodzenia rewidujemy i podnosimy co rok;

  • premia roczna - za Twój wkład w realizację wyniku finansowego firmy wypłacimy Ci 10% rocznego wynagrodzenia (w zależności od stopnia osiągnięcia wyniku finansowego całej Grupy);

  • realną perspektywę rozwoju -rozwijamy nasze fabryki w duchu Przemysłu 4.0, modernizujemy zakłady i wdrażamy nowe technologie, chcemy żebyś rozwijał/a się wraz z nimi;

  • możliwość awansu – dajemy szanse naszym pracownikom na zmianę stanowiska i rozwijanie swoich kompetencji prowadząc rekrutacje wewnętrzne;

  • szkolenia i zdobywanie uprawnień -zapewnimy Ci udział w szkoleniach, tak aby stale podnosić Twoje kompetencje;

  • pakiet benefitów, z których możesz korzystać wraz z bliskimi, m.in.: bezpłatna opieka medyczna (Luxmed), grupowe ubezpieczenie, dofinansowanie do karty sportowej Multisport, świadczenia świąteczne i okolicznościowe, PPE, udział w zyskach, platforma myBenefit;

  • dofinansowanie do posiłków i transport pracowniczy z wybranych miejscowości: Pniewy-Lubosina-Pólko-Sokolniki Wielkie -Kaźmierz lub Szamotuły-Kaźmierz, Otorowo-Kaźmierz, Pniewy-Kaźmierz;

  • bezpłatny parking - przy zakładzie znajduje się obszerny parking;

  • pracę w środowisku Lean - pracujemy z wykorzystaniem TPM, 5S, kaizen;

  • pracę w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku;

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kaźmierz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kaźmierz
ID: 894440299