2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Zachodniopomorskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Szczecin
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Gumieńce
Dodane 20 maja 2024

LEXUS - Doradca ds. serwisu blacharko-lakierniczego - lok. Mieszka I

Lokalizacja

Szczecin, Gumieńce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Opis firmy

LEXUS jest globalnym liderem w dziedzinie luksusowych samochodów, znanym z innowacyjności, doskonałej jakości i niezrównanego kunsztu. Kulturę pracy opieramy na wartościach takich jak szacunek, zaangażowanie i dokładność. Każdy pracownik jest istotną częścią odnoszonego przez nas sukcesu, dlatego staramy się stworzyć środowisko pracy, które motywuje i daje możliwości rozwoju.

Opis stanowiska

W roli Doradcy ds. serwisu blacharko-lakierniczego będziesz odpowiedzialny za kompleksową obsługę Klientów w zakresie likwidacji szkód, współpracę z towarzystwami ubezpieczeniowymi w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych, przyjmowanie i wydawanie pojazdów, sporządzanie zleceń i dokumentacji biurowej zgodnie ze standardami marki oraz fakturowanie. Do Twoich zadań będzie należało także utrzymanie wysokiego poziomu satysfakcji Klienta.

Wymagania

  • Wiedza techniczna na temat budowy samochodu

  • Prawo jazdy kat.B

  • Doświadczenie w obsłudze Klienta

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Znajomość programu Audanet (Audatex)- mile widziane

Co oferujemy

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w renomowanej firmie w profesjonalnym i ambitnym środowisku

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Konkurencyjny system wynagrodzeń uzależniony od osiąganych wyników

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Bilety na wydarzenia kulturalne i sportowe

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej

Zachęcamy do aplikowania poprzez formularz aplikacyjny. Nie przegap tej doskonałej okazji dołączenia do naszego zespołu.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Gumieńce
ID: 891040934