2. Praca
  3. Edukacja
  4. Nauczanie języków obcych
  5. Nauczanie języków obcych - Mazowieckie
  6. Nauczanie języków obcych - Warszawa
  7. Nauczanie języków obcych - Ursynów
Dodane Dzisiaj o 10:37

Lektor/Lektorka j. angielskiego i hiszpańskiego dla dzieci Ursynów

Wynagrodzenie

65 - 85 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ursynów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalnaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Szkoła Językowa Simon says z siedzibą na warszawskim Ursynowie poszukuje lektorów do pracy na nowy rok szkolny:

-języka angielskiego-stacjonarnie

-języka hiszpańskiego- online i stacjonarnie

Praca:

-w naszych szkołach na Ursynowie, w szkołach podstawowych na ursynowie i online

-w szkołach na terenie Warszawy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowanie i przeprowadzanie rzetelnych zajęć językowych zgodnie z harmonogramem

  • Prowadzenie dokumentacji elektronicznej z zajęć

  • Regularne monitorowanie postępów słuchaczy (np. w formie testów)

  • Sporządzenie raportu postępów słuchaczy raz na semestr

  • Regularny kontakt i współpraca z metodykiem i sekretariatem w celu zapewnienia najwyższej jakości usług

WYMAGANIA:

  • Doskonała znajomość j. angielskiego lub hiszpańskiego

  • Świetny kontakt z dziećmi i młodzieżą

  • Odpowiedzialność, zaangażowanie, rzetelność, chęć rozwoju

  • umiejętność nawiązywania relacji z kursantami i współpracownikami

  • Mile widziani studenci kolegiów nauczycielskich, lingwistyki, oraz z uprawnieniami pedagogicznymi lub certyfikatami

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat lub pół etatu: pracujemy w blokach zajęć lub możemy rozpocząć współpracę w mniejszym wymiarze i stopniowo ją rozszerzać.

  • Materiały do nauczania i bazę materiałów dodatkowych,

  • Rzeczywiste wsparcie na co dzień. Nigdy nie jesteś sam, p roblemy metodyczne, organizacyjne, związane z dyscypliną, z klientami i rodzicami rozwiązujemy wspólnie.

  • Pełne wdrożenie, wsparcie administracyjne i metodyczne na każdym etapie współpracy,

  • Różne rodzaje umowy (B2B, zlecenia, inkubator przedsiębiorczości)

  • Możliwość zatrudnienia 12 miesięcy w roku. Prowadzimy: kursy dla dzieci, półkolonie dla dzieci, obozy, szkołę online,

  • Szkolenia, bogate, nowoczesne materiały dydaktyczne i programy nauczania, dzięki którym bardzo ograniczysz czas przygotowania się do zajęć,

  • Przejrzysty system wynagrodzeń zależny od kwalifikacji i doświadczenia

  • Wynagrodzenie zawsze na czas (nie martwisz się o płatności klientów, czy za późne odwołania),

  • Ścieżkę kariery: wszyscy nasi senior teachers, metodycy, trenerzy są rekrutowani z grona naszych lektorów. Oferujemy możliwość dodatkowych zleceń z zakresu szkoleń dla nauczycieli, zajęć dodatkowych i innych projektów

  • Realny wpływ na rozwój firmy -jesteśmy otwarci na Twoje pomysły i rozwiązania-rozwijaj się z nami,

  • Szkolenia wewnętrzne (bezpłatne) odpowiadające Twoim potrzebom

  • Miłą atmosferę współpracy w zgranym zespole

  • Organizujemy wspólne wyjścia i wydarzenia dla lektorów

  • Rekomendacje innych lektorów, którzy z nami współpracują (przed nawiązaniem z nami współpracy możesz porozmawiać z lektorami, którzy z nami współpracują)

Jeśli jesteś osobą, która chce się rozwijać zawodowo nauczając dzieci i młodzież języka angielskiego i/lub hiszpańskiego w wyjątkowej atmosferze, chciałbyś pracować w doświadczonym i kompetentnym zespole realizującym sprawdzone programy nauczania dla dzieci i młodzieży- dołącz do Simon says!

Proces rekrutacji:

1. Wyślij do nas swoje cv na podany email: w odpowiedzi na ogłoszenie.

2. Przeprowadzimy krótką rozmowę telefoniczną, aby obustronnie upewnić się, że chcemy się spotkać.

3. Umówimy się na spotkanie (na żywo / online)

4. Jeśli chcesz prowadzić zajęcia grupowe, poprosimy Cię o przeprowadzenie lekcji próbnej. Zapraszamy Cię także do szkoły, abyś zobaczył jak pracujemy.

5. Podejmujemy decyzję.

6. Zapraszamy Cię na spotkanie wdrożeniowe i aby podpisać dokumenty.

7. Zaczynamy współpracę.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z dołączoną klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi osobami.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursynów
ID: 745840941