2. Praca
  3. Edukacja
  4. Nauczanie języków obcych
  5. Nauczanie języków obcych - Kujawsko-pomorskie
  6. Nauczanie języków obcych - Bydgoszcz
Dodane 16 maja 2024

Lektor języka niemieckiego w Szkole Językowej online

Wynagrodzenie

50 - 70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna

Cześć! Szkoła Językowa EasyTalk poszukuje Lektora Języka Niemieckiego!

Zapraszamy i zachęcamy do aplikowania na stanowisko Lektora Języka Niemieckiego w naszej Szkole Językowej. Poszukujemy kreatywnych, energicznych oraz zaangażowanych osób, które dołączą do naszej społeczności stając się równocześnie jej częścią.

Obowiązki:

Prowadzenie zajęć językowych online lub/i stacjonarnie w Bydgoszczy na różnych poziomach zaawansowania przy zastosowaniu odpowiednich metod

Realizowanie zajęć językowych skoncentrowanych na metodzie konwersacyjnej

Praca w głównej mierze z dorosłymi kursantami

Monitorowanie postępów

Stworzenie bezpiecznej przestrzeni dla kursantów, w której mogą popełniać błędy, rozwijać swoje umiejętności komunikacji w języku niemieckim

Wymagania:

Znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum C1

Doświadczenie w nauczaniu na różnych poziomach zaawansowania

Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i polskiego

Wysokie kompetencje komunikacyjne

Kreatywność w nauczaniu i otwartość na nowe metody dydaktyczne

Oferujemy:

Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności

Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Przyjazną atmosferę w pracy oraz wsparcie ze strony doświadczonych kolegów

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV z dopiskiem “Lektor Języka Niemieckiego”.

Dołącz do nas i rozwijaj swoją pasję do nauczania w międzynarodowym środowisku!

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 918739661