2. Praca
  3. Edukacja
  4. Nauczanie języków obcych
  5. Nauczanie języków obcych - Pomorskie
  6. Nauczanie języków obcych - Gdańsk
  7. Nauczanie języków obcych - Zaspa Rozstaje
Dodane 29 maja 2024

Lektor języka angielskiego (Teddy Eddie, Savvy Ed)

Wynagrodzenie

45 - 70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Zaspa Rozstaje

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Praca dla lektorów języka angielskiego

Centrum Języków Obcych GERLANG w Gdańsku przy ul. Rzeczypospolitej 33 w Galerii Zaspa zaprasza do współpracy lektorów języka angielskiego! Mile widziani nauczyciele języków obcych oraz studenci anglistyki, kolegium nauczycielskiego lub studiów pedagogicznych z poświadczeniem znajomości języka angielskiego na poziomie min.C1.

Szukamy osób: - ambitnych; - otwartych, lubiących pracę z ludźmi, a przede wszystkim dziećmi; - które potrafią planować; - nastawionych na realizację celów; - samodzielnych, szybko podejmujących decyzje;  - zaangażowanych; - posiadających doświadczenie w pracy z dziećmi.

 Zapewniamy: - szkolenia przygotowujące do pracy; - opiekę metodyka; - nowoczesne narzędzia pracy; - eventy integracyjne; - dodatkowe kursy; - ścieżkę rozwoju w naszej firmie; - zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie, B2B, etat; - wynagrodzenie w zależności od doświadczenia; - miłą atmosferę pracy w młodym energicznym zespole.

Zadania: • przygotowanie i prowadzenie zajęć; • obsługa kursu- bieżący kontakt z rodzicami; • szkolenia, min. raz w roku szkolnym udział w evencie organizowanym przez szkołę.

Prosimy o przesłanie CV ZE ZDJĘCIEM na adres emailowy lub poprzez przycisk aplikuj.

Kontakt telefoniczny: 53*****61 - od poniedziałku do piątku, 9.00-18.00.

Prosimy o przesłanie klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych, jednocześnie informujemy, że administratorem danych jest Centrum Języków Obcych, Biuro Tłumaczeń Gerlang.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Zaspa Rozstaje
ID: 717331595