2. Praca
  3. Edukacja
  4. Nauczanie języków obcych
  5. Nauczanie języków obcych - Mazowieckie
  6. Nauczanie języków obcych - Grodzisk Mazowiecki
Dodane 09 maja 2024

Lektor języka angielskiego/manager szkoły językowej

Wynagrodzenie

70 - 140 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Jesteśmy Centrum Edukacji z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Szukamy LEKTORA JĘZYKA ANGIELSKIEGO do prowadzenia zajęć w przedszkolach i szkołach na terenie Grodziska Maz i okolic - z możliwością kierowania szkołą językową

Wymagania:

  • język angielski na poziomie minimum B2

  • doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym

  • wykształcenie kierunkowe lub w trakcie studiów

  • prawo jazdy kat. B (własny samochód)

W zakres obowiązków wchodzą:

  • realizacja zajęć zgodnie z programem

  • prowadzenie dokumentacji z odbytych zajęć

Oferujemy:

  • atrakcyjne stawki godzinowe od 70zł/h

  • stały grafik

  • pracę w małych grupach

  • wsparcie merytoryczne i teoretyczne

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • możliwość pracy w wakacje

Rozpoczęcie pracy od września 2024 lub wcześniej.

Zainteresowanych proszę o przesłanie CV ze zdjęciem oraz opisu doświadczenia w pracy z dziećmi (wiek dzieci, jaki charakter pracy, jak długo)

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki
ID: 691950050