2. Praca
  3. Edukacja
  4. Nauczanie języków obcych
  5. Nauczanie języków obcych - Mazowieckie
  6. Nauczanie języków obcych - Warszawa
  7. Nauczanie języków obcych - Ursynów
Krzysztof
Dodane 22 maja 2024

Lektor języka angielskiego dla dzieci - rekrutacja rok szkolny 2024/25

Wynagrodzenie

85 - 115 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ursynów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Early Stage jest szkołą języka angielskiego, która powstała z pasji do uczenia, potrzeby rozwoju oraz autentycznego kontaktu z dziećmi i młodzieżą. W tym roku świętujemy nasze 30-lecie.

Tworzymy środowisko edukacyjne, w którym rozwijają się dzieci, i w którym rozwijamy się my. Nasze wartości - relacje, zaangażowanie, autentyczność i ciągły rozwój - to fundamenty, które kształtują każdy etap edukacyjnej podróży naszych uczniów i każdy etap rozwoju naszych pracowników i współpracowników.

CO PROPONUJEMY NASZYM LEKTOROM?

Naszym nauczycielom zapewniamy bezpieczeństwo i stabilność zatrudnienia. Oferujemy również ścieżkę rozwoju i awansu, opartą o program rozwojowy Talent Booster. Zapytaj o program w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej.

DODATKOWO OFERUJEMY:

  • skuteczną metodę nauczania języka angielskiego opartą na autorskich materiałach,

  • kompleksowe wdrożenie oraz rozwój kompetencji dzięki szkoleniom oferowanym w trakcie roku szkolnego oraz stałej opiece metodycznej,

  • możliwość udziału w naszych projektach filmowych i muzycznych,

  • elastyczność zatrudnienia tj. możliwość pogodzenia pracy w szkole publicznej z zatrudnieniem w Early Stage,

  • atrakcyjne stawki: 85 - 115 zł za 60 min, 128 - 173 zł za 90min

  • różne formy współpracy: umowa zlecenie, B2B

KOGO SZUKAMY?

  • chęć pracy od września 2024

  • profesjonalne przygotowanie do zawodu nauczyciela lub doświadczenie pedagogiczne w pracy z dziećmi i młodzieżą, nie są wymagane, ale są mile widziane,

  • umiejętność efektywnego zarządzania czasem i materiałami dydaktycznymi,

  • chęć ciągłego doskonalenia się i podnoszenia kwalifikacji,

  • biegła znajomość języka angielskiego na poziomie C1,

  • znajomość języka polskiego w mowie i piśmie na poziomie B2.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • prowadzenie inspirujących lekcji języka angielskiego zgodnie z metodą Early Stage,

  • personalizacja procesu nauczania do indywidualnych potrzeb i umiejętności uczniów,

  • współtworzenie pozytywnej i motywującej atmosfery nauki,

  • aktywny udział w życiu szkoły i realizacja misji edukacyjnej firmy.

Jeśli po przeczytaniu naszego profilu uważasz, że to może być TO MIEJSCE – odezwij się do nas! Jesteśmy w trakcie rekrutacji na rok szkolny 2024 / 2025.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursynów
ID: 777195764